LawetaCzestochowa.pl

Laweta Częstochowa i Okolice 24h

blog

ZADZWOŃ TERAZ
504 046 975

Awaria samochodu – jak się zachować?

Jeśli podczas jazdy natkniesz się na problem z samochodem, spróbuj jak najszybciej dotrzeć do pobocza, zwłaszcza jeśli jedziesz autostradą. W każdym takim przypadku pamiętaj o procedurach bezpieczeństwa, o których przypominamy w niniejszym artykule.

 

Jeśli silnik zgaśnie na autostradzie i nie możesz zjechać z drogi, absolutnie nie wysiadaj z samochodu! Siedzenie w unieruchomionym pojeździe jest denerwujące, ale próba przejścia pieszo przez autostradę jest samobójstwem.

 

Jeśli jest już po zmroku, włącz oświetlenie wewnętrzne, aby być bardziej widocznym. Większość autostrad jest mocno patrolowana, dlatego na pewno w krótkim czasie znajdzie się miły policjant, który będzie chętny do pomocy. Od razu też warto zadzwonić do zaufanej firmy transportowej.

czytaj więcej »

Po czym poznać dobrą firmę transportową?

Na rynku pojawia się coraz więcej firm świadczących usługi lawetą w Częstochowie oraz wiele innych usług transportowych. To powoduje, że kierowca poszukujący pewnego i bezpiecznego partnera w trudnych sytuacjach na drodze może czuć się nieco zdezorientowany – co wybrać.

 

Na bazie doświadczenia zdobywanego przez lata usług w ej branży wyróżniamy w niniejszym poradniku kilka cech, które powinna posiadać każda dobra firma transportowa. Oczywiście równocześnie są to priorytety, którymi sami się kierujemy w codziennej praktyce.

czytaj więcej »

Usługi holowania – kiedy są potrzebne?

Awaria pojazdu i wypadki drogowe mogą przytrafić się każdemu i to w dowolnym, a najczęściej najmniej wygodnym momencie. Nikt nie chce zrujnować swojego dnia i planów temu, że:

 

  • zabraknie palowa
  • samochód nie odpali
  • złapie gumę
  • dojdzie do stłuczki

 

Jednakże, jeśli kiedykolwiek napotkasz takie nieszczęśliwe wydarzenia, jedynym sposobem na zakończenie ciągu nieszczęść jest wezwanie dobrej służby holowniczej i poproszenie ich o pomoc. Gdy samochód zostanie umieszczony na lawecie, obowiązkiem serwisu holowniczego jest upewnienie się, że samochód jest właściwie obsługiwany, dlatego znalezienie godnej zaufania i renomowanej usługi holowania jest niezbędne w takich sytuacjach.

czytaj więcej »

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
7 + 8

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY