LawetaCzestochowa.pl

Laweta Częstochowa i Okolice 24h

Holowanie samochodów

ZADZWOŃ TERAZ
504 046 975

Holowanie samochodów

POMOCY i holowanie samochodów W Częstochowie

Pamiętając o tym, jak często spotykane są na drogach awarie samochodów – nie mogliśmy nie uwzględnić tego aspektu w ramach naszych usług. Na kanwie doświadczenia opracowaliśmy całą gamę sprawdzonych rozwiązań, dzięki którym każdy kierowca który staje w potrzebie konieczności holowania – będzie miał na kogo liczyć!

 

Nadrzędnym priorytetem dla naszej firmy jest zapewnienie wszystkim właścicielom pojazdów i kierowcą absolutnego wsparcia, gdy zdarzenie drogowe w okolicach Częstochowy zaskoczy tak mocno, iż pojazd całkowicie odmówi posłuszeństwa. Ale spokojnie – nie jest to na pewno patowa sytuacja, jeśli tylko będą Państwo posiadać do nas numer kontaktowy – przybędziemy z lawetą Częstochowa we wskazane miejsce, w czasie szybszym niż ktokolwiek sądzi, ponieważ jeśli chodzi o holowanie na tym terenie:

  • mamy w tym doświadczenie
  • wiemy, co robimy
  • dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem
  • posiadamy najlepszych, wykwalifikowanych pracowników

skontaktuj się »

Holowanie samochodów w Częstochowie realizowane przez naszą firmę zawsze jest wykonane na najwyższym poziomie obsługi i w bezpiecznych warunkach, aby transportowany pojazd dotarł we wskazane miejsce dokładnie w takim stanie, w jakim go odebraliśmy.

 

Lawetowanie na terenie Częstochowy oraz w okolicy – warto mieć do nas kontakt!

 

 

Mogą do nas zadzwonić kierowcy znajdujący się w różnych sytuacjach – i chociaż najczęściej chodzi o usługi lawetą w Częstochowie dla pojazdów uszkodzonych w wyniku wypadku, czy tych cierpiących z powodów niespodziewanej awarii, my zajmujemy się zgłoszeniem bez względu na przyczynę.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
7 + 10

Holowanie samochodów – gdzie transportujmy pojazdy?

Jednym z najczęściej zadawanych pytań w odniesieniu do naszych usług jest to, gdzie trafi lawetowany samochód. Mamy na to prostą odpowiedź, która w każdym przypadku jest zgodna z życzeniem Klienta – bowiem to Państwo decydują, czy odebrany ze wskazanego miejsca pojazd mamy odwieźć w jakieś konkretne miejsce podane przez Państwa czy też życzą sobie Państwo odstawienia uszkodzonego samochodu do jednego z współpracujących z nami warsztatów.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY