LawetaCzestochowa.pl

Laweta Częstochowa i Okolice 24h

Firma

ZADZWOŃ TERAZ
504 046 975

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Holowanie samochodów w Częstochowie

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy posiadającej wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług lawetą, transportowych oraz pomocy drogowej.

 

Każdy roztropny kierowca wie, że awarie i wypadki samochodowe zwykle zdarzają się wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy, często w niewygodnych godzinach nocnych. Z tego powodu nasza firma oferuje szybką usługę holowania samochodu lawetą Częstochowa przez 365 dni w roku oraz 24-godzinną niezawodną naprawę samochodu i pomoc w razie awarii. Jeśli zostaną Państwo zaskoczeni przez tak niewygodną sytuację – polecamy się!

 

skontaktuj się »

Dzięki naszej usłudze holowania samochodów nigdy Państwo nie utkną z dala od domu. Jeśli samochód ulegnie awarii:

 

  • wystarczy do nas zadzwonić
  • przyjedziemy we wskazane miejsce najszybciej jak to możliwe
  • ocenimy sytuację i jeśli będzie to konieczne jedna z naszych lawet Częstochowa zapewni hol

 

Zajmujemy się holowaniem różnego rodzaju samochodów – osobowymi, jeepami czy też motocyklami. Pozwala nam na to bogata flota pojazdów, doświadczeni pracownicy, jak również lata doświadczeń.

 

 

Wysoka jakość usług – laweta Częstochowa do Twojej dyspozycji!

 

 

Przez wiele lat doświadczenia nasza usługa holowania rozwinęła się tak bardzo, iż dzisiaj jesteśmy w stanie nie tylko zaoferować, ale wręcz zagwarantować profesjonalną pomoc drogową – w bardzo krótkim czasie. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej dotrzeć do podanej nam lokalizacji i rozwiązać problem z pojazdem, oczywiście pobierając za to przystępną kwotę.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
6 + 0

Co jeszcze warto wiedzieć o nas i naszych usługach?

W pełni ubezpieczona usługa holowania samochodów w Częstochowie, jaką oferujemy jest dostępna dla wszystkich potrzebujących kierowców. Z jednej strony jesteśmy naprawdę doświadczonym, a z drugiej szybko rozwijającym się biznesem – dlatego w ciągu ostatnich lat zainwestowaliśmy znaczne środki w najnowocześniejszy sprzęt, który jest przez nas pieczołowicie utrzymywany zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi.

 

Szybkie, korzystne i profesjonalne lawetowanie samochodów – zakończone najwyższą satysfakcją klienta. Zapraszamy!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY