LawetaCzestochowa.pl

Laweta Częstochowa i Okolice 24h

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
504 046 975

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

Mój samochód został uszkodzony w wypadku, co teraz?

W razie wypadku służymy pomocą! Nasza firma holownicza odbierze pojazd z miejsca wypadku i doprowadzi go do wskazanego miejsca bądź jednego z warsztatów, z którymi współpracujemy. Jeśli pojazd jest nieubezpieczony lub ma ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, właściciel pojazdu podejmie bezpośrednie uzgodnienia z naszą firmą holowniczą w celu uregulowania rachunku. Jeśli pojazd jest ubezpieczony, właściciel pojazdu powiadomi towarzystwo ubezpieczeniowe o zdarzeniu, a firma ubezpieczeniowa skontaktuje się z naszą firmą holowniczą bezpośrednio celem uregulowania płatności.

Jakie usługi pomocy drogowej poza holowaniem zapewnia Wasza firma?

Nasi niezawodni eksperci od holowania zapewniają różnorodne usługi holowania, ale nie tylko. Możemy również pomóc, jeśli chodzi o następujące sytuacje:

  • odblokowanie samochodów
  • dowóz paliwa
  • wymiana opon
  • awaryjne odpalenie samochodu
  • naprawa drobnych usterek
  • usługi transportowe na terenie Częstochowy i okolic

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej firmy mogą być Państwo pewni wiarygodnej pomocy w każdej sytuacji awaryjnej. Zapraszamy!

Czy kierowcy lawet posiadają specjalne przeszkolenie pozwalające im na świadczenie usługi holowania?

Oczywiście! Wszyscy nasi kierowcy przechodzą intensywne szkolenia specjalistyczne, a następnie współpracują z doświadczonym kierowcą, dopóki nie będą w stanie efektywnie wykonywać każdego zadania związane z świadczenia usług holowania lawetą w Częstochowie oraz w okolicach. Potrafią w pełni obsłużyć każdą zgłoszoną sytuację, a miłym usposobieniem i profesjonalną obsługą postarają się o to, by cały proces minął możliwie, jak najsprawniej.

Skąd mam wiedzieć, czy potrzebuję holowania?

Będą Państwo potrzebować skorzystać z naszej usługi holowania w następujących sytuacjach:

  • pojazd został nadmiernie uszkodzony w wypadku
  • pojazd pomimo usilnych prób nie jest w stanie odpalić
  • pojazd doznał awarii która uniemożliwia kontynuowanie jazdy
  • pojazd został uszkodzony w ten sposób, że choć jest w stanie jechać to jednak kontynuowanie jazdy mogłoby stanowić zagrożenie dla innych uczestników ruchu

W każdym z tych przypadków – służymy naszą fachową pomocą.

Uważam, że mój samochód został uszkodzony podczas holowania. Co powinienem zrobić?

Nasza firma świadcząca usługi holownicze bierze pełną odpowiedzialność za podejmowane działania, a jeśli Twój samochód został uszkodzimy z naszej winy, oczywiście naprawimy szkody lub zapłacimy za naprawę uszkodzenia. Dlatego też, jeśli uważają Państwo, że uszkodziliśmy samochód w trakcie holu, zachęcamy zgłosić się do nas po formularz roszczenia o odszkodowanie. Dzięki niemu zyskuje się możliwość podania swoich danych kontaktowych i opisania domniemanej szkody.

Dlaczego powinienem wybrać właśnie waszą firmę?

Wiele lat doświadczenia – to przede wszystkim. Warto jednak dodać, że posiadamy wszystkie potrzebne licencje i jesteśmy ubezpieczeni, co w kontekście usług holowniczych ma niemałe znaczenie dla wszystkich kierowców, którzy szukają firmy z lawetą godnej zaufania. Poza tym, wyróżnia nas na tle innych firm działających na terenie Częstochowy to, iż dla nas pracują najbardziej profesjonalni i przyjaźni kierowcy i technicy. Dysponujemy różnorodnym, niezawodnym i dobrze utrzymanym sprzętem, a nasze usług lawetą są szybkie i niedrogie.

Czy mogę zadzwonić do was 24 godziny na dobę?

Tak, nasza firma zapewnia usługi holowania i pomocy drogowej w całej Częstochowie 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Uważamy iż jest to bardzo ważna część naszej oferty, bowiem awarie na drodze nie wybierają sobie dogodnej godziny, a wręcz bardzo często jest tak, iż te niefortunne zdarzenia drogowe mają miejsce właśnie w najmniej wygodnym momencie, nierzadko w okresie świątecznym czy w środku nocy. Właśnie dlatego dajemy naszym Klientom możliwość dodzwonienia się do nas o każdej porze dnia i nocy/

Jakie są koszty holowania?

Zawsze p obieramy uczciwą stawkę za nasze usługi holownicze, ale cena każdorazowo jest ustalana indywidualnie. Usługi lawetą Częstochowa mogą mieć różny charakter i zależą od wielu czynników – w tym od odległości do miejsca, w którym mamy się pojawić, wielkości pojazdu czy też dodatkowych usług, jeśli będą takie koniecznie. Jeśli chcą Państwo uzyskać bardziej szczegółowych informacji na temat wyceny naszych usług – zapraszamy do kontaktu, a nasi specjaliści udzielą więcej wyjaśnień.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
5 + 5

masz jakieś sugestie do faq? napisz do nas

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY